Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok
Sobota: AKCIE
Nedeľa: AKCIE viac..
Ponúkame Vám denný dovoz obedov v modernom a hygienickom balení. Je na Vás aký štandard stravovania si vyberiete z našej širokej dennej ponuky chutných jedál a šalátov. V ponuke máme menu balík STANDARD a balík PREMIUM. Menu obsahuje polievku, chlieb, hlavné jedlo a prílohu. Balík PREMIUM je ako balík STANDARD, ale ponúka vyššie gramáže jedla plus šalátik.
Po uzatvorení zmluvy s vašou spoločnosťou si Vaše objednávky riadite sami, podľa zmluvne dohodnutých podmienok si do stanoveného času objednáte obedy cez web rozhranie alebo e-mail či telefonicky. Kedykoľvek si viete skontrolovať, koľko a aký sortiment ste si objednali. Jedálne lístky dostanete minimálne týždeň vopred e-mailom alebo Vám ich prinesieme vytlačené.Či ste v administratívnej budove alebo na poli, obed pre Vašich zamestnancov Vám prinesieme teplý a v obale, z ktorého sa dá priamo a komfortne konzumovať.
Vitajte na našej webovej stránke reštaurácie Radnica.  Kapacita reštaurácie je 120 osôb, terasy: 25  osôb, salónika: 20  osôb.
reštaurácia
0907 / 878  188
0911 / 878  188
Miroslav Varešák © 2007-2016,  všetky technické a programové zmeny vyhradené restauraciaradnica.sk